Uroczystośc Bożego Narodzenia

Uroczystość Bożego Narodzenia

Msze 25.12.2012 r.

  1. Święte według porządku niedzielnego o godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, i 17.00. Nieszpory o godz. 16.30.
  2. Jutro Święto Świętego Szczepana Msze Święte o 6.00, 7.30, 9.00, 10.30. 12.00, 14.00 połączona z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego oraz o 17.00. Na Mszy Świętej o godz. 10.30 poświęcenie owsa oraz uroczyste posłanie kolędników misyjnych, którzy ubrani w stroje kolędnicze, jutro, w piątek lub w sobotę zapukają do naszych domów i mieszkań. Będą oni śpiewać kolędy i przedstawią krótką scenkę a także ofiarują ozdobę na choinkę. Ofiary które złożymy im do skarbonek są przeznaczone na pomoc Misjonarzom. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Składka na tace z tego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  3. W następna niedzielę Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Wszystkich Małżonków obchodzących w kończącym się roku Jubileusz 60 i 50 – lecia zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00 oraz spotkanie na plebani, natomiast Małżonków obchodzących w kończącym się roku Jubileusz 25 - lecia ślubów Małżeńskich zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00 oraz spotkanie na plebani. Na to uroczyste odnowienie ślubów Małżeńskich wraz z Jubilatami prosimy członków rodzin. Gdyby do kogoś nie dotarło imienne zaproszenie, tym bardziej prosimy o wzięcie udziału w tej pięknej uroczystości.
  4. Zachęcamy do nabycia albumu o naszej parafii i kościele z pięknymi zdjęciami. Można go otrzymać w kancelarii po każdej Mszy świętej dziś i jutro w ceni 30 zł lub składając ofiarę na pokrycie kosztów remontu naszego kościoła. Album ten przedstawia historię naszej parafii i kościoła i może być też cennym prezentem dla naszych krewnych jak również gości przybywających do Szczawnicy.

 

 

 

 

 

Designed byNet48.pl