Wspólne wędrowanie w ósmej edycji "Wytrwale Wzwyż"

Plan wędrówek  "WYTRWALE WZWYŻ"

30.06. Słowacja -  Wiaterny Wierch.

Msza Święta o godz. 730 w szczawnickim kościele. Zbiórka przy dolnej stacji kolejki linowej o godz. 900 Wyjazd na Palenicę, zejście do Leśnicy. Dojazd busem na przełęcz Toporec. Z przełęczy szlakiem na szczyt i zejście do Wielkiego Lipnika, dalej busem do Pienińskiej Chaty w Leśnicy i Pienińską Droga do Szczawnicy.Wycieczka całodniowa.

   07.07. NIEDZICA KOŚCIÓŁ – CZORSZTYN.

  Zbiórka w centrum przy wiewiórce odjazd o 815 do Niedzicy. Msza św. w kościele p.w. św. Bartłomieja o 900, następnie oprowadzenie po kościele. Wyjście na Cisówkę, zejście na przystań i przepłynięcie do Czorsztyna. Powrót ok. 1500


  14.07. SŁOWACJA - HALIGOWSKIE SKAŁY

  Msza św. W szczawnickim kościele o godz.730. Zbiórka przy dolnej stacji kolei linowej o godz. 900, wyjazd na Palenicę i zejście do Leśnicy, dalej szlakiem przez Haligowskie Skały do Haligowiec. Zakończenie przy pieczonej kiełbasce u Pierrego. Powrót busem do Chaty Pieniny. Do Szczawnicy przez Małe Pieniny, lub Pienińską Drogą. Wycieczka ok. 6 godz.

  21.07. ODPUST ŚW. KINGI NA GÓRZE ZAMKOWEJ.

  Spotkanie w centrum przy wiewiórce o 1200, przejazd do Krościenka. Dojście na Górę Zamkową i udział w Mszy Odpustowej o godz. 1500. Zejście tą samą drogą lub wariantem przez Pieninki. Powrót ok. 1800

  28.07. RADZIEJOWA – NAJWYŻSZY SZCZYT BESKIDU SĄDECKIEGO.

  Msza św. o godz. 730 w szczawnickim kościele. Zbiórka w centrum przy wiewiórce, następnie przejazd do Białej Wody. Wejście na Radziejową od strony doliny potoku Biała Woda. Zejście przez Świniarki na Czarną Wodę. Na szlaku ognisko (dobrze wcześniej zaopatrzyć się w kiełbasę). Powrót busem. Czas trwania ok. 6 godz.

Designed byNet48.pl