Apostolstwo Polski pod Krzyżem

Dwa lata temu zgromadziliśmy się wokół granic Polski, aby w wielkiej modlitwie różańcowej wypraszać łaski dla Polski i świata. Liczba osób, która tego dnia wzięła różaniec do ręki przerosła najśmielsze oczekiwania! Dziś chcemy Was zaprosić na kolejne wydarzenia modlitewne, ale już w innej formie.

W ciągu dwóch lat miały miejsca w Polsce wydarzenia, które wcześniej były nie do pomyślenia lub zdarzały się niezmiernie rzadko. Bluźnierstwa, znieważanie sakramentów i świętych wizerunków, napaści na kościoły oraz księży, szerzące się antychrześcijańskie ideologie, opuszczanie stanu kapłańskiego przez księży. Kościół w Polsce paląco potrzebuje dziś wielkiej modlitwy!

Dlatego właśnie zapraszamy Was na kolejne wydarzenie
Polska pod Krzyżem”,
14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Główne uroczystości zaplanowane są na lotnisku w Kruszynie koło Włocławka, a my włączmy się do akcji w swoim miejscu zamieszkania.

Wydarzenie organizuje diecezja włocławska oraz Fundacja Solo Dios Basta, która wcześniej organizowała m.in. "Różaniec do granic" i "Wielką pokutę". (W tym miejscu k. Włocławka 7 czerwca 1991 r. podczas mszy świętej homilię wygłosił papież Jan Paweł II.)

 


Designed byNet48.pl