Ogłoszenia - XXVII Niedziela zwykła - 3 października 2016 r.

 1. Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie: 600, 730, 900, 1030, 1200 oraz 1700. Nabożeństwo różańcowe o godz. 1630.
 2. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy ugościli uczestników XXVII Górskiej Pielgrzymki Szlakiem Św. Kingi. Podziękowanie to składa również Stowarzyszenie Świętej Kingi. Pełny tekst podziękowania znajduje się w gablocie z ogłoszeniami.
 3. Witamy serdecznie Szanownych Gości - Kuracjuszy oraz Turystów, zachęcając, aby uczestniczyli w nabożeństwach i Mszach Świętych bieżącego tygodnia. Tradycyjnie: we wtorek wieczorem - Msza Święta wotywna o Miłosierdziu Bożym; w środę wieczorem - Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy połączona z Mszą Świętą; w piątek nabożeństwo Godziny Miłosierdzia wraz z Koronką o godz. 14.45. Codziennie w dni powszednie w kościele parafialnym Nabożeństwo różańcowe będzie o godz. 17.00 a następnie, bezpośrednio po nich, będzie Msza Święta. W poniedziałek poprowadzi je Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. W Kaplicy w Parku Dolnym Różaniec również o godz. 17.00.
 4. We wtorek będziemy obchodzili wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji papieża i naszego ks. Prałata, którym patronuje ten święty. We wtorek wspomnienie św. Siostry Faustyny, w piątek wspomnienie NMP Różańcowej.
 5. W tym tygodniu przypada I. czwartek, I. piątek miesiąca. Msze Święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa ze składką na misje - w piątek o godz. 7.00, 15.30, 17.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty: dla dzieci ze szkoły podstawowej - w środę od godz. 16.00; dla młodzieży gimnazjalnej - w czwartek od godziny 16.00 – w czasie spowiedzi cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do służby Bożej w Kościele; dla dorosłych w piątek od godz. 15.00. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 10.00.
 6. Osoby należące do grup parafialnych zapraszamy na spotkania formacyjne: kandydatów na ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy św. do kościoła; grupę oazową starszą w środę na godz. 18.30; scholę dziecięcą w czwartek na godz. 16.00; Młodzież Klas III Gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców w czwartek na różaniec i wieczorną Mszę Świętą; Młodzież Klas II Gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców w piątek na różaniec i wieczorną Mszę Świętą; grupę oazową młodszą w piątek na godz. 18.30, Grupę „Adonai” w piątek po wieczornej Mszy Świętej; grupę Pomocników Maryi w sobotę na godz. 9.30 do Kaplicy św. Kingi.
 7. VIII Ogólnopolski Maraton Kajakowy szlakiem św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca jest motywem do odprawienia Mszy Świętej polowej na przystani flisackiej. Rozpocznie się ona w najbliższą sobotę o godz. 9.00.
 8. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędzie się w najbliższą sobotę kościele o godzinie 16.00.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Rodzin organizuje w przyszłą niedzielę pielgrzymkę do Limanowej na VIII Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny. Zapisy w zakrystii, kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u P. Jana Zachwiei Dobosa (182622718 lub 882228730). Szczegóły na plakacie.
 10. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej - Gość Niedzielny, Niedziela, sobotnio-niedzielny Nasz Dziennik, Zeszyty Maryjne oraz inne czasopisma, również dla dzieci, są dostępne na stoliku z prasą.
 11. Kalendarze Rolnicze na rok 2017 można nabywać w zakrystii. Duże w formie książkowej w cenie 22 zł, małe, naścienne, w cenie 5 zł.
 12. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Józef Ciesielka, zam. Szlachtowska 56. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu…

Designed byNet48.pl